Sponsor Reklam

Adwords Yardım Bir Reklam HizmetiBir reklam hizmeti olan adwords google tarafından verilmekte olup gelirib %99’luk oranını oluşturur. Bizler onu çevrimiçi pazarlamanın reklam teknolojisi olarak biliyoruz. Arama motor sonuçlarında resimli veya metin olarak yayılan reklamlardır. Bu makalemizde google adwords yardım için gerekli bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.  Firmalar tarafından en çok tercih edilen dijital reklam hizmeti olan adwords’un popülerliğinin sebebi tıkladığınız kadar ücret ödemenizdir. Reklamlarınız arama motor sonuçların en üst kısmında yer alır. Sizler tarafından belirlenen bütçeye göre, istediğiniz zaman dilimi kadar yayınlanır. Reklam içeriği metin, resim ve video efektlerinden oluşur. Hedef kitlesi olarak tercih edilen bölge, ülke, şehir gibi konumlarda istenilen zaman diliminde yayını gerçekleştirilir.

Yardım İçin Destek Ekibini Arayınız.

Büyük veya küçük işletmelerin tercih etiği adwords da reklam yayınlatmak için google adwords hesabınızda yaşayacağınız her hangi bir sorunun çözümü için destek ekibinde bulunan uzmanlardan adwords yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arama motoru google dünya genelinde  milyonlarca firmaya hizmet verir. Firmalar google adwords reklamları ile müşterilerine ulaşmaya çalışırlar.  Firmaların reklam vermek için yaptıkları çalışmalarda karşılaştıkları sorunlar goggle adwords uzmanları tarafından kısa süre içerisinde profesyonelce giderilir. Google müşterilerinin karşılaştıkları sorunları çözüme kavuşturmak için tüm imkânlarını sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesine değer veren google, sizlerin verdiği reklamları arama motor sonuçları ile yayınlayarak firmanızın müşteri portföyüne ulaşmasına yardım eder.

Yardım Alacağınız Başlıklar Nelerdir

Diğer taraftan online olarak sizlerde yardım merkezi ile bağlantı gerçekleştirerek sorunlarınıza çevrimiçi cevaplar bulabilirsiniz. Aswords kılavuzu içinde bunan temel bilgiler, reklam ve kampanya oluşturma, reklam zamanını ve oluşturma yerlerinin seçimi, reklamınızın yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenme, reklam yönetimi ve güvenliği gibi konularda adwords yardım için gerekli dokümanlara ulaşabilirsiniz. Yardım alacağınız diğer bilgi içerikleri arasında reklam yönetimi bulunur. Yönetim şeması reklamlar ve onaylar, kampanya ayarları, bütçeler ve teklifler, anahtar kelimeler, web sitelerinde reklam yerleşimi, hedef kitleye ulaşım gibi başlıklardan oluşur. Yardımın raporlar kısmına bakacak olursanız hedeflerinizle verilerinizi ilişkilendirebilirsiniz. Ayrıca raporları bularak çalıştırır, verileri toparlayarak satışlar ve diğer dönüşümlerinizi takip edebilirsiniz.

Profesyonel Adwords Yardım Hizmeti

İşletmenizin hedef kitlesine ulaşması için vereceğiniz reklamlarınızın yönetimini adwords yardım panellerini kullanarak sizlerde gerçekleştirebilirsiniz.  Doğru tercihleriniz reklam sıralamasında etkisini gösterecek, müşteri kitlesine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Reklam verme ve reklam düzenleme işlemlerinde karşılaşılacak sorunların çözümü için adwords bünyesinde faaliyet gösteren google çalışanlarına ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.  Öte yandan profesyonel yardım için SEOtorite kadrolarıyla irtibat kurarak reklamlarınızın uzman kadrolar tarafından yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ekibimiz reklam içeriğini SEO uyumlu olarak hazırlayacak daha fazla kitleye ulaşabilmeniz için tüm yardım kanallarını seferber edecektir
Adwords Yardım Bir Reklam Hizmeti Adwords Yardım Bir Reklam Hizmeti Reviewed by TeKEroiN Zula on Çarşamba, Şubat 21, 2018 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.