Sponsor Reklam

İphone için kablosuz şarj yastığı geliyorKablosuz şarj etme özellikle yeni bir teknoloji değil, ancak CES 2018'de bu yıl büyük bir şekilde görüldüğünü görüyoruz. Birçok şirket, çok çeşitli form faktörleri ve stilleri ile yeni ürünler piyasaya sürüyor.

Özellikle, Samsung, LG ve diğerleri gibi büyük akıllı telefon şirketleri tarafından kullanılan popüler endüstri standardı Qi kablosuz şarj cihazlarının büyük bir dalgasını görüyoruz. Standart aslında yıllarca geçti ancak geçen sonbaharda Apple , yeni kullanıcıların akını getiren yeni iPhone 8 ve iPhone X modellerini şarj etmek için Qi'yi tanıttı . Şimdi, aksesuar şirketleri para kazanıyor.

Apple gemide atlamak iki şey demekti: Qi pedleri arayan birçok yeni müşteri ve diğer ana kablosuz şarj standardı olan PWA'nın etkili bir sonu. Aslında PWA'yı yaratan PowerMat, bu yıl CES'de tüm gelecek şarj cihazlarının Qi'yi içerdiğini duyurdu . Onları yenemiyorsan, onlara katıl.

SADECE IYI ÇALIŞMAK IÇIN YETERLI DEĞIL - IYI GÖRÜNMESI GEREKIYOR Nispeten rahatsız edici olmayan bir şarj kablosunun aksine, kablosuz bir şarj cihazı masanızın üzerinde kalıcı bir sabitleme malzemesidir; bu da, şarj yastığına girmenin çok daha fazlası olduğu anlamına gelir. Sadece iyi çalışmak için yeterli değil. Çok iyi görünmesi gerekiyor.

Bu yüzden şarj cihazlarını iOttie'nin kumaşla sarılmış şarj yastıkları ve stantları (şovun kişisel favorisi) ve çeşitli form faktörlerinde Belkin'in pastel tonlu diskleri gibi bir dizi gördüm . Bunlar tasarım için herhangi bir tercih için uygundur ve farlardan mousepadlere kadar daha fazlası vardır.
İphone için kablosuz şarj yastığı geliyor İphone için kablosuz şarj yastığı geliyor Reviewed by TeKEroiN Zula on Perşembe, Ocak 11, 2018 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.