Sponsor Reklam

Hayatımızın En büyük Sağlık Sorunu Sigara!


Zararlı alışkanlıklar arasında yer alan sonucu ölüme kadar uzanan sigara neden bu kadar tercih edilmektedir? Biz sağlığımızı olumsuz etkileyen bizim geleceğimizi tehdit eden bize zarar veren her maddeyi seviyoruz.

Peki, hiç neden bu kadar sağlığımıza düşmanız neden ona zarar vermek istiyoruz diye düşündük mü? Her zaman iyi ya da kötü alışkanlıklar çocukluk döneminde edinilir. Erkekler eşlerine şiddet uygular çocuk görür büyüyünce onlar da eşine aynısını yapar.

 Biz anne baba olarak çocuğun yanında sigara içeriz çocuk iyi bir şey yaptığımızı sanırlar onlarda deneme başlar ve zamanla alışkanlık halini alır. Çocuklarımızın sigara içtiğini öğrenince kızarız. Ama düşünmeyiz ki onlarda bizden görüp uygulamaya başladıklarını, öncelikle bizim onlara iyi örnek olmamız için sigarayı bırakmamız gerekir.

 Sigarayı bırakmak için bize yardımcı olması amacıyla üretilen bazı ürünler vardır. Bu ürünler sigara bırakma zamanında nikotin zorluğu çeken bizlere elektronik sigara yardımcı olur. Bu ürün sayesin de sigara bırakmamız zorlaşmaz tam tersi olarak kolaylaşır. Sigaradan tamamen kurtulmak için azim ve inancın da payı büyüktür. Siz kendinize inanın ve güvenin her şeyin kolay olduğunu göreceksiniz.


Hayatımızın En büyük Sağlık Sorunu Sigara! Hayatımızın En büyük Sağlık Sorunu Sigara! Reviewed by TeKEroiN Zula on Cuma, Ocak 12, 2018 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.