Sponsor Reklam

Bu Ay Xbox One ile Beraber 2 Oyun ÜcretsizKasım ayında piyasaya sunulduğundan beri, Xbox One X ile ilgili fırsatlar az ve çok uzak oldu. Microsoft, PlayerUnknown's Battlegrounds'u sistemin satın alınması ile birlikte veren bir tanıtım başlattı , ancak aksi halde yeni, daha güçlü Xbox One konsolu ile ilgili birçok teklif yoktu . Artık yeni bir anlaşma var, ve sistemi daha ucuza getirmezken size bir çift bedava para kazandırıyor.

Newegg üzerinden şu an perakendeci Xbox One X'i her zamanki fiyatı olan 500 dolar karşılığında satıyor ancak iki tane ücretsiz oyun içeriyor . Bunlardan ilki Mass Effect: Geçtiğimiz yılın RPG'si Andromeda , daha önce olduğu kadar sıcak değildi. serideki girdiler, ancak lansman sonrası düzeltme ekipleri ile geliştirildi. Diğer freebie ise Xbox One X güncellemesi alan mükemmel bir 2016 shooter olan Titanfall 2 , X'te oynayan kullanıcılar için görsel iyileştirmeler getiriyor.

Teklif şu an 8 Ocak'a kadar kullanılabilir ve nakliye ABD'nin çoğuna ücretsiz. Bununla birlikte, paketin iade edilemez olduğuna dikkat edin. PUBG'in bu ücretsiz kopyası daha hoş görünüyorsa, burada açıklandığı gibi belirli perakendeciler aracılığıyla kısa bir süre daha uzun süre kullanılabilir .

Tatil sezonunda bir sürü anlaşma yaptıktan sonra, oyun satışları yeni yıla bir ölçüde yavaşladı. Bununla birlikte, haftalık Xbox One ve 360 ​​fırsatların en son toplu hali canlı ve Diablo III gibi bazı güzel teklifler içeriyor : Eternal Collection for 30 $. Buna ek olarak, Xbox Live Gold üyeleri, Ocak'ın Van Helsing III İnanılmaz Maceraları'nı içeren Altın Serbest Oyunlar başlıklarından birincisini alabilir .

Destekleyen perakendecilere yönelik bazı bağlantılar otomatik olarak bağlı kuruluş bağlantıları haline getirilir ve GameSpot bu satışlardan küçük bir pay alabilir.


Bu Ay Xbox One ile Beraber 2 Oyun Ücretsiz Bu Ay Xbox One ile Beraber 2 Oyun Ücretsiz Reviewed by TeKEroiN Zula on Cumartesi, Ocak 06, 2018 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.