Sponsor Reklam

Samsung Galaxy S9 Yazılımı Beta TestindeTeknoloji Devi Samsung, Galaxy S9 ve S9 Plus'un 2018 yılının en hızlı ve en gelişmiş telefonu olmasını ümit ediyor. Samsung, Qualcomm ile yaptığı anlaşmada Galaxy S9 ve S9 Plus'un diğer akıllı telefon markalarıyla kıyaslanamayacak kadar kaliteli bir telefon olacağını söylüyor.

Özellikle de Galaxy S9 yazılımı %25'e varan oranla daha performanslı çalışmasını sağlayacak Snapdragon 845 işlemci kullanacak. Qualcomm yine akıllı telefonlar için kriter koyacak. 2018 yılının ilk yarısında her telefonda olmayacak bu işlemci. Sadece Galaxy S9 ve S9 Plus kullanacak.

Bu düşünce, tüketicilerin en son ve en büyük teknolojiyi elde etmeye istekli olacağı ölçüde önemli ölçüde Galaxy S9 satışlarını artırmak için tasarlandı. Diğer üreticiler bu teknolojiyi kullanana kadar Samsung, şirketlerinin on katındaki itibarını artıracak bir tekel yaratacak konumda olacaklar. Sanki Samsung için heyecanlı zamanlarmış gibi görünüyor.

Yeni yonga, teknoloji meraklılarını memnun edecek, ancak yalnızca telefonlarından en iyi performans isteyenleri olumlu yönde etkileyecektir. SnapDragon 845'den sonra bir Apple kullanıcısıysanız, Samsung Galaxy S9 yazılımında yararlanmak için el cihazlarını değiştirme kararı ile karşı karşıya kalacaksınız ya da rakip ahizeleri yonga setini alması için altı ay bekleyeceksiniz.

Samsung Galaxy S9 yazılımı, yeni amiral gemisi ürünlerinde yaygın olarak bulunacak ve Android Oreo UI ve UX üzerine inşa edilecek. Samsung Deneyimi 9.0 beta yeni model için tasarlanmasına rağmen , mevcut Samsung kullanıcılarına 2 Kasım'dan itibaren güncelleme örnekleme fırsatı veriliyor. Samsung Galaxy Note 8 ile piyasaya sürülen Samsung Experience 8.5 sürümü ve yeni Galaxy S9 beta programı sadece küçük bir adım daha atsa da önemli bir adım. Güncelleme, Samsung'un benzersiz hizmetlerine odaklanıyor ve bu hizmetler birkaç yıl içinde geliştirilmiş ve beslenmiş durumda.

Samsung Galaxy S9 yazılımının yeni beta sürümünün ne olacağını tam olarak kimse bilmese de, olasılık Samsung uygulamalarının benzersiz özelliklerini kolaylaştıracak ve böylece işlevsellik ve performansı önemli ölçüde artıracak. Beta sürümü Samsung Galaxy S9 sürümü için hazırlandı, burada Samsung'un önümüzdeki yıl büyük çıkış tarihi hazırlanırken Galaxy S9 yazılımında değişiklik yapabilecekleri beta sürümünü erkenden çıkarmaya odaklanılıyor.
Samsung Galaxy S9 Yazılımı Beta Testinde Samsung Galaxy S9 Yazılımı Beta Testinde Reviewed by TeKEroiN Zula on Cumartesi, Kasım 04, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.