Sponsor Reklam

Samsung Galaxy S9 Plus Modelinde Dual Kamera Olabilir


Apple, amiral gemisi telefonlarının daha pahalı versiyonları için en iyi özelliklerin tutulduğu biliniyor. Geçen yıl, yalnızca çift kamera sistemini alan iPhone 7 Plus oldu. Bu yıl, devrim niteliğindeki yeni Face ID teknolojisi 999 $ 'lı iPhone X'e has bir özellik. Samsung, önümüzdeki yılın başlarında Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ı piyasaya sunduğunda benzer bir şey yapacak.

Samsung yeni Galaxy S telefonlarını Ocak ayında sergileyecek

İçteki kaynaklardan Samsung'un Ocak ayında Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ı sergileyebileceğini öğrendi. Ticaret fuarının Ocak ayının ikinci haftasında gerçekleşmesi bekleniyor. Samsung geleneksel olarak Şubat veya Mart ayında yeni Galaxy S telefonlarını duyurdu. Blass, şirketin yine de "Mart ayında resmi açılış etkinliği" düzenleyeceğini söyledi. Samsung'un CES'i ne kadar çok bilgi açıklayacağı belli değil.

Blass, yaklaşmakta olan telefonların sırasıyla Yıldız 1 ve Yıldız 2 kod adlı ve model numaraları SM-G960 ve SM-G965 olanları ekledi. Sıradan S9, 5.8-inç Sonsuz Süper AMOLED ekrana sahip olurken, daha büyük olanları, seleflerine benzer şekilde 6.2 inç bir ekrana sahip olacaktı.

Blass, Samsung'un Galaxy Note 8 ile ikili kamerayı Galaxy S serisine getirdiğini açıkladı. Ancak bu özellik büyük Galaxy S9 Plus'a özel olacak. Normal 5,8 inç Galaxy S9'un arkasında yalnızca tek bir kamera var. Samsung, Galaxy S9'da 4GB'a kıyasla 6GB RAM'i paketleyerek Galaxy S9 Plus'ı küçük kardeşinden ayırıyor.

Geçtiğimiz hafta, Business Korea , Galaxy S9 Plus çift kameranın Galaxy Note 8'den daha iyi olacağını bildirdi. Samsung tarafından geliştirilen saniyede 1000 kare hızla slo-mo video çekimi yapabilen yeni bir görüntü algılayıcı bulunuyordu . Bununla birlikte, yeni çift kamera, üretim maliyetinin artması nedeniyle telefonun fiyatını artıracaktır.

Her iki model de aynı Qualcomm Snapdragon 845 SoC tarafından güçlendirilecekti. Asya ülkelerinde satılan birimler, geçtiğimiz günlerde duyurulan Exynos 9810 yongaseti ile güçlendirilecek . Evax Blass, Galaxy S9 ve S9 Plus'ın 3.5 mm kulaklık girişi ve 64GB dahili belleğe sahip olmasının yanı sıra microSD kart yuvası da bulunduğunu söyledi.

Galaxy S9 Plus'ın fazladan bir arka kameraya sahip olmasına rağmen, iki cihazın aynı yönelimi "arkadaki elemanlar" olacak. Kamera ve parmak izi tarayıcısı , parmak izi okuyucu kameranın altında oturarak dikey olarak yerleştirilecek . Parmak izi algılayıcısı, Galaxy S8 ve S8 Plus hakkındaki en büyük şikayetlerden birinde daha ergonomik bir konumda olacak.

Samsung, iPhone X'e karşı pazar payını savunmak için hazırlanıyor

Kaynaklar Blass'a yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonlarının AKG stereo hoparlörlerini de kullanacağını söyledi. Koreli elektronik devi de, kullanıcıların telefonu düz tutması ve ekranı sanal klavye veya dokunmatik olarak kullanması için "geriye dönük uyumlu" bir DeX yerleştirme istasyonu getirdiği söyleniyor. DeX dock, harici bir klavyeye, ekrana ve fareye bağladığınızda Samsung'un amiral gemisi akıllı telefonlarını PC'ye dönüştürür.

Galaxy S9 ve S9 Plus'ın her zamankinden daha önce açılması şaşırtıcı değil. Geçmişteki haberlere göre Koreli şirket, bu ayın başlangıcından bu yana sıcak kek gibi satış yapan Apple'ın iPhone X'ine karşı pazar payını savunmak için yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonlarını Ocak ayında tanıtmayı planlıyor. Time dergisine göre iPhone X, bu yılın en iyi icatlarından biridir .

SamMobile Samsung'un Galaxy S9 ve S9 Plus ile tamamen yeni bir seviyeye çıkacağını bildirdi. Galaxy S8'in kenar çerçeveleri yok, yine de ince üst ve alt çerçeveleri var. S8, ekrandan-gövdeye% 84 oranında etkileyici bir etkiye sahipti. Galaxy S9'un ekran-vücut oranının yaklaşık% 90 olduğu söyleniyor. Bildirildiğine göre S9 üst çene daha önce dar olmasına rağmen alt çenesini çıkaracak Samsung.

Neredeyse tüm ekranlı tasarım Samsung'un rekabette öne geçmesine yardımcı olabilir. Galaxy S9, ön kamera, kulaklık hoparlörü ve diğer sensörleri barındırabilecek üstte küçük bir çentik haricinde zaten tüm ekranlı bir ekrana sahip olan iPhone X ile rekabet edecekti. Samsung oldukça ince bir çerçeve içinde iPhone X benzeri bir çentik tercih etmeyi tercih ediyor.

İlginçtir ki, LG Electronics'in Ocak ayında gelecek nesil LG G7'yi Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) açmayı planladığı bildirildi . LG, geleneksel olarak, Mobil Dünya Kongresi'nde yeni G serisi telefonları duyurdu, ancak bu kez şirket, ilk getirici avantajından yararlanmak isteyebilir. LG G7'nin hangi işlemciyi kullanacağı belli değil. Söylenti fabrikası, Samsung'un Galaxy S9 için gelecek Qualcomm'un yeni Snapdragon 845 tedarikini sağladığını ve rakiplerinin eski işlemcileri tercih ettiklerini veya telefonlarının kullanıma sunulmasını geciktirdiklerini söylüyor.

Samsung Galaxy S9 Plus Modelinde Dual Kamera Olabilir Samsung Galaxy S9 Plus Modelinde Dual Kamera Olabilir Reviewed by Yusuf Esen on Pazartesi, Kasım 27, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.