Sponsor Reklam

HTC, U11 Plus Modelini Duyurdu


HTC, 2017 yılının en iyi amiral gemisi telefonu olarak HTC U11 Plus modelini bugün tarihiyle duyurdu.

HTC U11 Plus Özellikleri

- Duyurulan habere göre U11 Plus modelinin ekranının büyüklüğü 6 inç olacak.
- 18:9 en boy oranı ve LG Display OLED teknolojili ekrana sahip olacak
- Ekran/Gövde oranı %82 dir. 2880x1440 çözünürlüğü olacak
- İlerde yazılım güncelleştirmeyle HDR10 video çekim özelliğide gelecek.
- Oldukça büyük ve güçlü bir bataryaya sahip olacağı söylendi.( 3.930 mAH )
- Ağırlığı 188 gram
- HTC U11 Plus modeline kablosuz şarj özelliği ve Qualcomm Hızlı Şarj teknolojisi kullanacak
- Snapdragon 835 işlemci kullanacak
- İşletim Sistemi olarak Android 8.0 Oreo kullanılacağını duyurdu.


U11'deki ile aynı arka kamera sistemi ve 64GB depolama alanı ile 4GB RAM veya 128GB'lık 6GB RAM arasında bir seçim Depolama alanı (Birleşik Krallıkta yalnızca ikincisi olacaktır).

U11 Plus, Bluetooth 5, Qualcomm AptX HD ve Sony'nin LDAC özellikli listesinde en yeni kablosuz ses teknolojisini destekliyor. HTC, yeni telefonun hoparlörlerini U11'den% 30 daha yüksek sesle uyararak U11 Plus'ın daha büyük şasilerinden iyi bir şekilde yararlandı. Şirket, parmak izi sensörünü Google'ın Pixel telefonlarında bulabileceğiniz gibi aynı noktaya taşıdı.

Yazılım cephesinde hem Google Asistanı hem de Amazon Alexa destekleniyor ve her ikisi de HTC Edge Sense sıkıştırma eylemi kullanılarak tetiklenebilir. U11 Plus'ı hafifçe sıkıştırırken diğerini de daha sıkı sıkıştıracak şekilde ayarlayabilirsiniz. HTC, iki asistanın varlığını insanlara esneklik sağlamak için açıkladı: bazıları evde Alexa ve Google'da hareket halindeyken, bu mantıkla tartışamıyorum. Edge Sense, seçtiğiniz herhangi bir uygulamada yeniden boyutlandırılabilir bir düğme görevi görmek üzere yükseltildi ve Google Haritalar'ı yakınlaştırmak veya YouTube'u açıkken abonelik feed'inize göndermek gibi harika şeyleri yapabilirsiniz.

HTC'nin eklediği bir son görüş, sıkıştırma ile tetiklenebilen yeni bir radyal menü: başparmağınızın altında uygulama paleti görevi gören bir döner tekerlek ve bu tür tasarımlarda başkalarının beğenisine sunduğu daha önceki çabaları hatırlatıyor. İlk Else . Havalı olabilir, olmayabilir; telefonun kullanımını hızlandırıp yavaşlatmadığını görmek için alışması biraz zaman alacaktır. Fakat kesinlikle yenilenebilir ve ilginç bir fikir.

U11 PLUS, 2017 YILININ EN EKSIKSIZ VE ÇEKICI ANDROID TELEFONLARI ARASINDA YER ALIYOR. Bir bütün olarak ele alındığında, U11 Plus HTC'den mantıklı ve neredeyse tamamen olumlu bir gelişme. Ben hala orijinal U11'in hayranıyım ama bu cihaz "Plus" modelinin tam anlamıyla moda üzerine inşa ediyor. U11 Plus öncekinin tasarım parlaklığını kaybeder - özellikle de Güneş Kırmızısı güzel renge sahip olmamasından dolayı; sadece Seramik Siyahı olarak adlandırılacaktır (yanıltıcı başlık için aslında seramik, yaramaz HTC değildir) - ancak bir sürü arzu edilen güncelleme ve iyileştirme kazanmaktadır. HTC, U11 + için yarı saydam bir seçeneği de gösteriyor ancak şirket, ikinci modeli satıp satmayacağından emin değil. Şeffaf U11 + ortaya çıkarsa, önümüzdeki yılın başlarında olacak.

U11 Plus, İngiltere'de 20 Kasım'dan 699 TL'ye kadar, 6GB RAM ve 128GB depolama alanıyla, kilitsiz olarak satın alınabilecek. HTC'nin Avrupa'da piyasaya sürülmesi 799 € 'luk maliyete sahip olacak, ancak HTC piyasaya sunulacak olan pazarların ve yayınlanma zamanlamalarını henüz açıklamamıştır.
HTC, U11 Plus Modelini Duyurdu HTC, U11 Plus Modelini Duyurdu Reviewed by TeKEroiN Zula on Perşembe, Kasım 02, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.