Sponsor Reklam

Samsung Galaxy S9 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

samsung s9


Samsung'un S8'i bu yılın Mart ayında piyasaya sürüldü ve genel cihazdaki önemli iyileştirmeler, insanlara bir sonraki sunumda neler olacağını merak ettiler.

Normal adlandırma şeklini takip etmeyi ve S9 ve S9 + olarak adlandırılmasını isteyerek, Samsung akıllı telefon ailesine en son eklenmesinin Qualcomm'un Snapdragon 845 işlemcisini sunan ilk akıllı telefon olduğu söyleniyor.

Bu, S8'e güç veren Snapdragon 835'ten daha hızlı ve daha fazla güç sağlayacağı için fanların daha hızlı bir Samsung telefon çağrılarını hafifletmesi gerekir.

Yeni S9 cihazının fiyatı 700 dolar, S9 + da 800 dolar olacak. Bu, iPhone'un yaptığı gibi kulaklık jakını kovmuş olması muhtemel ilk Samsung cihazı olacak. Samsung S8 bu Mart ayında piyasaya çıktı

İşte bazı bilinen özellikleri

Samsung Galaxy S9, S8'den daha güçlü bir pil ömrüne sahip olacak; bu da bazı S8 kullanıcılarının, S9'ın çıkmasını beklemediklerini umutsuz bırakmasına neden olabilir.

Sıvı görünümlü ekran ve ekranın barın her zamankinden daha yüksek olmasını sağladığı için Samsung müşterileri, bu yılın başlarında ortaya çıkınca S8'in estetiğinde sıçrayarak öne çıktılar.

Cihazın bugün itibarıyla hiçbir şey teyit edilmediği halde, Samsung'un akıllı telefon teknolojisini zaten yönelttiği yönünde bazı sonuçlar var. S8'deki kamera, Samsung'un şimdiye kadar sahip olduğu en iyi özellikti ve sonunda iPhone ile eşleşti; bu sefer S9, onları biraz ileriye götürecek ve bazıları 10x optik görüntü sağlayan bir telefoto lensi ekleyebileceğini söylüyor telefonu yakınlaştır.

Samsung'un bu telefonu eğilimli hale getirebileceği bir şans var, ancak bir telefonda bu gerçekten gerekli mi? IPhone X'in ayak izlerini takip ederken, S9, telefonun kilidini açmak için bir yüz tanıma teknolojisi kullanıyordu.

New York'ta Meatpacking District'teki Samsung 837 showroom'u ziyaret edenler, Samsung Galaxy S8 + akıllı telefonuna hayran kaldı.

Galaxy S9, 256GB gibi daha büyük depolama kapasitelerine sahip olabilir. Android 8.0 ile Android 8.1 arasındaki güncellemenin S9'da olması muhtemeldir.
Samsung Galaxy S9 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Samsung Galaxy S9 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Reviewed by Yusuf Esen on Pazar, Ekim 22, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.