Sponsor Reklam

Resident Evil 7, Capcom'un 4 Milyon Satış Hedefini Geçemedi

resident evil 7
resident evil 7


Kritik başarısı ve milyonlarca kopyanın satılmasına rağmen Resident Evil 7, Mart ayında mali yıl sonunda Capcom'un 4 milyon satış hedefini karşılamadı. Oyunun resmi sitesine göre, yedi ay sonra, nihayet bu hedefe ulaştı ve bu siteye gururla kilometre taşını bildiren bir damga görüntülüyor.

Capcom'un büyük hit oyuncularının çoğu , Street Fighter 5 dahil son zamanlarda mücadele veriyor ancak oyunun yayıncının hedeflerini karşılamadığı durumlarda gerçek hedefler oyunun kendisi değil de sorun olabilir. Gerçekten de, Resident Evil 7, bugüne kadar tipik Resident Evil formülünden büyük bir ayrılma olduğu düşünülürse fena değil kötü olan serideki dördüncü başarılı oyun ve serideki en hayal kırıklığı yaratan iki oyunu izledi.

Capcom, ömür boyu satışların 10 milyon olacağını umuyordu, bu da halen oldukça düşük ihtimali var gibi görünüyor, ancak altın baskı hayatta kalma korku romp'ına yeni bir hayat verecek mi?

Altın sürümün 12 Aralık'ta çıkması bekleniyor ve Yasak Filmi DLC'yi ve yaklaşan End of Zoe DLC'yi içeriyor. Baharda çıkması beklenen The Not a Hero DLC de bunun yanında ücretsiz olarak piyasaya sürülecek.
Resident Evil 7, Capcom'un 4 Milyon Satış Hedefini Geçemedi Resident Evil 7, Capcom'un 4 Milyon Satış Hedefini Geçemedi Reviewed by Yusuf Esen on Perşembe, Ekim 19, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.