Sponsor Reklam

Razer, Youtube Yayıncıları İçin Selfie Işıklı Webcam ve Taşınabilir Mikrofon İcat Etti


Razer, Youtuberlar için iki yeni ürün daha piyasaya çıktı: Razer Seiren X taşınabilir mikrofonu ve selfie ışıklı Razer Kiyo web kamerası. Bu iki ürün, insanların normalde kullanmadığı mikrofonlar ve web kameraları için Razer'in en popüler tercihi olmaya yönelik en son girişimidir. Razer Kiyo web kamerası, on iki parlaklık seviyesine kadar kontrol edebileceğiniz on iki beyaz LED'li, ayarlanabilir bir halka ışığı ile birlikte gelir.

30 fps'de 1080p'ye veya 60 fps'de 720p'ye kadar kaydedebilen dört megapikselli bir kamera bulunuyor ve popüler streaming araçları XSplit ve Open Broadcaster Software ile uyumludur. Kiyo, USB 2.0 bağlantısında sonlanan 1,5 metre örgülü kablo ile birlikte gelir. 99.99 dolar karşılığında satacak. Web kamerası teoride güzel görünüyor, ancak en popüler flamalar büyük bir aydınlatma sorunu yaşamadığından bu nedenle bir selfie ışığa ihtiyaç duymayacağı için benimsenme için yokuş yukarı bir mücadele ile karşı karşıyayız.

youtuber mikrofonu
Razer Seiren X Youtuber Mikrofonu
Orijinal Razer Seiren Elite mikrofonu gibi bir çok Razer'in daha eski akış ekipmanı, kalite açısından en iyi şöhrete sahip değil. Birçok oyuncunun Blue Razer'in youtube yayıncıları için mikrofon pazarına girme yönündeki en yeni çabası, titreşimleri hafifletmek için mekanik olarak tutturulmuş bir USB mikrofon olan Razer Seiren X'tir. Çıkarılabilir masa standı ve ses gecikmesini gidermek için sıfır gecikme süresi izleme özelliği vardır. Seiren'in fiyatı 99.99 dolar.

İki ürünü geliştirirken Razer, girdi ve erken prototipleri test etmek için Twitch ve YouTube'dan en iyi şeritleri araştırdığını söylüyor. Her ikisi de taşınabilirlik için tasarlanmıştır, böylece flama seyahat edip oyun oynayabilir. İki ürün Razerzone.com'da ve yıl sonuna kadar dünya çapında mağazalarda satılmaktadır.
Razer, Youtube Yayıncıları İçin Selfie Işıklı Webcam ve Taşınabilir Mikrofon İcat Etti Razer, Youtube Yayıncıları İçin Selfie Işıklı Webcam ve Taşınabilir Mikrofon İcat Etti Reviewed by Yusuf Esen on Cumartesi, Ekim 21, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.