Sponsor Reklam

Essential Phone İndirime Girdi!

essential phone
essential phone
Eski Google çalışanı ve Android'in kurucusu olan Andy Rubin'in kendi şirketi tarafından piyasaya sürülen Essential Phone 200 dolar indirime girdi.

Samsung, bundan daha birkaç ay önce Galaxy S serisinin 8. cihazını piyasaya sürdüğünde ve Apple’ın sessizliğini ne zaman bozacağına dair net bir bilginin bulunmadığı dönemde, Essential Phone adında iddialı bir cihaz gördük. Telefon gerek tasarımı, gerek amiral gemisi kıvamındaki teknik özellikleri ve çerçevesiz ekranıyla yılın en iddialı ürünlerinden birisi oldu. Sadelik konusunda devrim yaratan cihazın gövdesinde bir marka logosu ya da ibaresi bile bulunmuyordu.

Eski Google yöneticilerinden ve şimdilerde bu harika cihazı tasarlayıp piyasaya süren şirketin sahibi olan Andy Rubin, başarısıyla büyük yatırımlar aldı. Bir dev olmak adına her şey tamam gibi gözüküyordu. Gerçekten iyi bir telefon, güçlü sermaye ve orta seviye de bir dağıtım ağı beklentileri yükseltti. 699 dolarlık ABD fiyatıyla Essential Phone ilk etapta tepki toplasa da bu, onun henüz yeni oluşundandı.

Kimileri Essential Phone’unun rekabette ana akım amiral gemilerine kafa tutacağını savundu. Kimileri ise beklenmedik ölçüde başarısız bir macera yaşayacağını dile getirdiler. Şimdilerde Apple’ın iPhone’ları yerine Google’ın Pixel 2 serisine rakip olması beklenen cihazın fiyatında büyük bir indirim yapıldı.

Kaynak: http://www.webtekno.com/essential-phone-a-dudak-ucuklatan-indirim-h35352.html
Essential Phone İndirime Girdi! Essential Phone İndirime Girdi! Reviewed by Yusuf Esen on Pazartesi, Ekim 23, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.