Sponsor Reklam

Artık Whatsapp'da Gönderdiğiniz Mesajları Karşı Taraftanda Silebileceksiniz?


Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, Son gelen güncelleme ile artık Gönderdiğiniz mesajları sadece sizin taraftan değil karşı taraftan silinmesine izin verdi. Yaklaşık 3 ay boyunca mühendislerin üzerinde çalıştıkları sistem nihayet 27.10.2017 tarihinde güncelleme ile heryerden mesajını kaldırabilirsiniz. Ama sistem şuanda tüm kullanıcıların kullanacağı şekilde değil sadece belirli kullanıcılar kullanabiliyor. Ama çok yakında tüm dünya üzerinden silinebilinecek.

Ancak şöyle bir durum var. Gönderdiğiniz mesajı heryerden silme özelliği sadece 5 dakika ile sınırlı. Yani mesajı gönderdikten sonra 5 dakika içinde mesajı heryerden silmez iseniz otomatik olarak ömür boyu silinmeyecek.

Peki Nasıl Sileceğiz

Silmek istediğiniz mesajın üzerine basılı tutarak "Mesajı Sil" diyorsunuz. Çıkan yeni pencerede "Heryerden Sil" seçeneğine basaraktan mesajınızı silebilirsiniz.
Artık Whatsapp'da Gönderdiğiniz Mesajları Karşı Taraftanda Silebileceksiniz? Artık Whatsapp'da Gönderdiğiniz Mesajları Karşı Taraftanda Silebileceksiniz? Reviewed by Yusuf Esen on Cumartesi, Ekim 28, 2017 Rating: 5

Sponsor Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.